jel protez tırnak
Jel Protez Tırnak Kurs Programı

UV JEL PROTEZ KURS EĞİTİMİ                   56 SAAT

Öğrenciler bu programda el ve ayak güzelliğinin tarihçesi, CND tarihçesi, salon sağlığı    ( Sanitasyon,Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon… v.b. ), doğal tırnak anatomisi, Brisa Jel tanıtımı, malzemelerin kullanımı ve korunması, Jel fırçaların hazırlanması, pratik uygulama, CND Brisa uygulama ipuçları, French tip pratik uygulama, Jel uygulama aşamaları, teorik bilgi, törpü uygulama teknikleri, Brisa Gloss  sonlandırma uygulaması, ev bakım uygulamaları, Jel form çalışmaları, Jel ve törpü pratik uygulamaları, Brisa Jel tırnakta dengeleme, Jel  çıkarma teorik bilgi, Jel’de özel renk karışımı, model ile ( Jel ve Tiplerle ) pratik uygulama eğitimlerini alarak UV Jel Protez Tırnak Eğitimini tamamlamış olurlar.


UV JEL PROTEZ TIRNAK EĞİTİMİ - İLERİ  35 SAAT

Öğrenciler bu programda el ve ayak güzelliğinin tarihçesi,CND tarihçesi,salon sağlığı ( Sanitasyon, Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon… v.b. ), doğal tırnak anatomisi, Brisa Jel tanıtımı, Jel aletlerinin hazırlanması, kullanımı ve korunması, UV Jel bölge şekillendirilmesi, törpüler ve tamponlar, Rötüş+Brisa Gloss uygulaması, UV Jel yeniden dengeleme hazırlığı, dengeleme analizi ve sorun giderme, UV Jel’in çıkarılması, evde bakım talimatları, problemli ve kısa tırnakla çalışma, temel renk teorisi, özel renk karıştırma, model ile ( Jel ve Tiplerle ) pratik uygulama eğitimlerini alarak UV Jel Protez Tırnak Eğitimini tamamlamış olurlar.


SINAV (TEORİ VE PRATİK ) 8 SAAT

Eğitim programı tamamlandıktan sonra öğrenciler yazılı ve uygulamalı olarak yeterlilik sınavlarından geçerek, durum değerlendirmesi sonucunda pratik uygulamalarına devam ederler.

PRATİK (MODEL İLE) UYGULAMALAR 16 SAAT

Öğrenciler almış oldukları eğitimi modeller üzerinde gerçekleştirilen pratik uygulamalarla pekiştirerek eğitim programını başarı ile bitirip sertifika almaya hak kazanırlar.


Eğitim Dökümanını İndirmek İçin Tıklayın.